Witamy w intuiLINE
Nasza oferta
Portfolio
Technologia
Partnerzy
Kontakt
Nasze produkty:


Traceo.pl
Monitoring GPS


LangEffect.pl
Szybka nauka słówek


Ćwiczenia edukacyjne
Technologia Raptivity


Wirtuoz
Program logistyczny


ProApteka
Program dla aptekPartnerzy

RAPTIVITY - Interaktywna nauka

Informacje, pomoc, ceny. Skontaktuj się z nami. Kontakt...

Kliknij na przykłady.RAPTIVITY jest pierwszym na świecie oprogramowaniem, które umożliwia szybkie tworzenie animacji w oparciu o pliki flash. Znajduje zastosowanie w e-learningu, platformach cyfrowych, stronach internetowych i prezentacjach. Są one bardziej imponujące, atrakcyjne i interaktywne. Praca z RAPTIVITY jest nie tylko bardzo łatwa, ale korzystając z ponad 200 szablonów będzie o wiele bardziej produktywna.

Główne zalety RAPTIVITY:
  • Tworzenie animacji, prezentacji interaktywnych i stron edukacyjnych
  • Proste w zastosowaniu. Dołączane jako plik flash
  • Nie wymaga znajomości programowania
RAPTIVITY jest doskonałym narzędziem do tworzenia klasycznych gier pamięciowych, symulacyjnych czy z uzyciem zaawansowanej animacji 3D. Elastyczne szablony umozliwiają tworzenie interaktywnej treści.
RAPTIVITY posiada kreator szablonów, dzięki któremu można wg własnych potrzeb zmieniać teksty, style, kolory i obrazki. Można stworzyć swóją animowaną interakcje. Projektowanie jest łatwe i elastyczne. Klienci...

Zalety w skrócie

Łatwa obsługa

Aby pracować z RAPTIVITY nie potrzebujesz umiejętności programowania. Prostota działania i intuicyjna budowa RAPTIVITY sprawia, że nie tracisz czasu na uczenie się. Od razu możesz tworzyć projekty.

Różnorodność i elastyczność

Ponad 200 szablonów RAPTIVITY daje dużą elastycznośc zastosowań i możliwość wyboru tego co jest potrzebne. Więcej...

Zgodność

RAPTIVITY - interakcje można eksportować jako plik flash, a więc można ich używać w każdym programie, który obsługuje Flash'a. Są doskonałym narzędziem przy używaniu LCMS lub projektowaniu stron internetowych. RAPTIVITY - interakcje dają dużą elastyczność i są zgodne z SCORM i AICC.

Pedagogiczne podejście

Wszystkie interakcje są oparte na sprawdzonej pedagogicznej wiedzy i tym samym przyczyniają się do skutecznej prezentacji treści.

Testy wiedzy

Kreator w łatwy sposób umożliwia wyszukanie odpowiednich testów dla osób uczących się. Gry edukacyjne, symulacje, filmy i wiele innych ciekawych możliwości pozwoli uczącym się zdobywać wiedzę i sprawdzać swoje umiejętności.

RAPTIVITY bez barier

RAPTIVITY spełnia wymogi U. S. Rehabilitation Act 1973 (sekcja 5) oraz W3C (World Wide Web Consortium), a także dla osób niepełnosprawnych.
  © Copyright 2005-2013 intuiLINE s.c. | Fragmenty: DWAplusDOBRZE